mise.3

30. června 2007 v 18:56 | barcuzda |  1.mise
Nedávno se na CP objevila nová mise
1.objevíte se před tučňákem. Odklikejte první odpovědi. pak ale náhodou tučňák trezozor zamkne.
2.musíte najít dveře s nápisem office.tam jděte a podívejte se po místnosti.Pod křeslem najdete disketu a kancelářskou sponu obojí vemte. disketu vložte do počítače.(počítač musíte zapnout)
3.zmáčkněte na my files.a pak na combination-number.N-north(sever)...
E-East(východ)...
S-South(jih)...
W-West(západ)...
místo teček je vždy nějaké číslo. to číslo si zapište na papír a musíte znát světové strany.
4.Běžte dolu k trezoru a zmáčkněte na kovové dveře. do každého rámečku naklikejte tolikrát jaké je číslo a zmáčknete na červené tlačítko uprostřed a trezor by se měl odemknout pokud ne běžte znovu k počítači a akci opakujte.
5.Běžte dovnitř. peníze už visí na stropě-to způsobil magnet, Který e nachází na střeše. Klikněte na tučňáka zmačkněte na tučňáka co stojí uvnitř a první odpovědi odklikejte. Teď by vám měl zazvonit telefon tak na vysílačku zmáčkněte. volá vám agent. dejte visit hq a klikněte na agenta. Odpověď je ,,yes let's see it". Agent vám ukáže na obrazovku s trezorem a na tu musíte zmáčknout.
6. musíte počkat až začne agent mluvit pokaždé dejte 1. odpoveď- agent otevře šuplík. první hnědý a růžový klíč si s sebou vemte.běžte do Gift shop a nahoru do office tam jsou ještě jedny dveře ,,to roof". Vemte hnědý klíč a odemkněte dveře a běžte na střechu.
7. Vemte vysílačku a klikněte na tools na hořejšku vysílačky. vemte klíč na matice a klikněte na POWA BOX musíte se dostat do mechaniky stroje.vemte kancelářskou sponu a vhoďte ji do mechaniky ta magnet zničí- to ale není konec. Vedle stroje je kánál a v něm je papír, ten musíte vzít a a dát ho agentovi. Porozhlédněte se po místnosti. na stolku by měla ležet baterka. tu vemte
8.Běžte do Boiler room. je tam tma takže si vemte baterku, měla by tam být taková kovová skříňka s nápisem fuse box. chvíly klikejte na políčka nezáleží na tom jak. Pak běžte do visit hq, klikněte na agenta a pořád mačkejte na první odpověd.
TO JE KONEC. A NEZAPOMEŇTE SI VZÍT MEDAILY
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama